Blog

 

Vítejte na mém blogu! 

Materiály zdarma ke stažení, které sdílím v článcích, oceníte zejména při práci s dětmi v mateřských školách. Najít tu můžete nahrávky písniček a tolik potřebné noty + texty. 

Jedná se výhradně o mou autorskou tvorbu, kterou využívám ve svých vystoupeních pro děti. 

Jsem tu pro Vás!

Stejně jako neustále vznikají nové písničky, tak i celý zbytek mého projektu se pořád dále vyvíjí. A proto jsem vděčná za všechny Vaše ohlasy, názory a podněty k zamyšlení i k nové tvorbě. Bez Vás by to nešlo! 

Pevně věřím, že pro Vás budou témata přehledná a písničky v praxi užitečné. Snad tu najdete, co potřebujete a pokud ne... Jsem tu pro Vás. Potřebujete s něčím pomoct?  Napište mi! Emoce, jejich prožívání, vyjadřování nebo i zpracovávání myšlenek a zážitků, hodnocení a sebekontrola... Koho se to vlastně netýká? Každý z nás vnímá subjektivně okolní Svět a nějakým způsobem na něj reaguje.

Mám hodně zážitků při práci s dětmi a mnoho myšlenek, které zpracovávám. Protože je jich během krátké doby přemíra, dovádí mě to k zamyšlení a nakonec i ke psaní.

Bacily a vitamíny

06.10.2018 09:20

Máme tu období podzimu a kromě krásně zbarveného listí a změny počasí, nás čeká taky boj s přicházejícími bacily. Z toho vyplývá i nutná prevence, vitamíny a zdravá strava. Je to velké a důležité téma, se kterým se děti můžou seznámit hravou formou.

Vánoční

22.09.2018

Písnička, která vystihuje vánoční náladu a rodinnou pohodu. U stromečku se Vám bude hodit i s nejmenšími dětmi. Ideální je i na vánoční besídku.

Dráček

18.09.2018

Podzimní písnička, kterou si můžete s dětmi poslechnout i zazpívat. Najdete zde nahrávku i noty. Nebojte se využít podklad, při práci s dětmi, na besídku nebo jen tak pro zábavu.